Z tohoto PC bylo již hlasováno
| Jste spokojeni s provozní dobou v knihovně? | |
|---|---|
| Ano, nemám výhrady |
|
| Ne, bylo by vhodné provozní dobu rozšířit |
|
| Ne, do knihovny nechodím |
|
Z tohoto PC bylo již hlasováno
| Jste spokojeni s provozní dobou v knihovně? | |
|---|---|
| Ano, nemám výhrady |
|
| Ne, bylo by vhodné provozní dobu rozšířit |
|
| Ne, do knihovny nechodím |
|